Naše pivovary s.r.o.

Jsme společnost, která sdružuje restaurace a hotely. Aktuálně spravujeme restaurace Pivnice u Bazénu, Pavlovín, U Kalendů a hotely Alpin Avion s hotelovou restaurací Statečný Kohout, hotel Ehrlich a hotel Na Zámečku. Snažíme se pro naše hosty co nejlépe ustlat postele, uvařit nejchutnější jídla a natočit nejzlatavější piva. Pohodlí a spokojenost vás, našich hostů, je pro nás na prvním místě.

Naše pivovary s.r.o.
Starochodovská 66
149 00  Praha 4
Tel.: +420 731 142 999
E-mail: info@nasepivovary.cz
Web: www.nasepivovary.cz

Restaurace Lokai

Legendární Koliba na Praze 11 se opět otevřela! Je to právě naše společnost, která ji otevřela s novým poledním konceptem All you can eat – sněz, co můžešPrincip je velmi jednoduchý. V restauraci budou připraveny na stolech jídelní lístky s 10 druhy teplých jídel a příloh. Poté zajdete k samoobslužnému bufetu a na připravený talíř si naberete libovolné množství a skladbu jídel. K samoobslužnému bufetu můžete přistupovat neomezeně. Polévka bude nalévána naším personálem u grilu. V odpoledních a večerních hodinách si budete moci pochutnat na tradiční české i zahraniční kuchyni. Specialitou budou steaky, ryby a jiné dobroty grilované na otevřeném ohni s dřevěným uhlím. Samozřejmostí je pestrá nabídka piv a kvalitních vín. Restaurace je vhodná pro pořádání svateb, firemních a společenských akcí.

www.lokai.cz
Rezervace: +420 777 907 365, Gregorova 2298/8, Praha 11

Restaurace Pavlovín

Máte-li rádi krásné městské parky, určitě navštivte park u Chodovské tvrze na Jižním Městě. Do parku vede z našeho hotelu Na Zámečku cyklostezka nebo můžete využít MHD – metro C – výstup stanice Chodov, pak autobusem dvě stanice (Benkova). Moderní park s minigolfem a uzavřeným dětským hřištěm je ideální pro výlet s dětmi a relaxaci. V parku se nachází moderní restaurace, která je vyhlášená kvalitní kuchyní a hlavně domácími zákusky a dorty. Výrobky, jako mrkvový dort, jsou již známým pojmem a vyplatí se je ochutnat. Sortiment je doplněn kopečkovou zmrzlinou a nealkoholickými nápoji. Dospělí mohou při hlídání svých ratolestí posedět ve stínu zahrádky při sklence dobrého vína či piva z pivovarů Budvar, Primátor, Cvikov, Permon a Malého Janka.

www.restauracepavlovin.cz
Rezervace: +420 602 659 257, Mírového hnutí 2353/2, Praha 4

U Kalendů

Kdo by neznal vyhlášenou restauraci U Kalendů Na Rašínově nábřeží u Vltavy, kterou jsme jako študáci hojně navštěvovali. U Kalendů není jen dobrá kuchyně a pití, ale je to především místo, kde se setkávají lidé z nejrůznějších společenských kruhů s jediným přáním… odpočinout si od starostí a nástrah velkoměsta. Je výjimečná tradiční českou kuchyní a kvalitou českých piv. Z čepu si můžete vychutnat Pilsner Urquell, Weizenbier od Primátora, IPU z Malešova, Černou 14° vařenou v Hostomicích a jiné speciály. U restaurace se nachází prodejní galerie českých i světových mistrů, která potěší Vaše oko. Při návštěvě galerie můžete posedět nad kávou a cukrářskými výrobky z domácí kuchyně.

www.ukalendupraha.cz
Rezervace + 420 737 882 434, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2